Klass 1: Pojkar och flickor 05- och äldre

Måndag kl. 15-18 (Alla deltagare samlas kl 15)
Fredag kl.17-18 final

Deltagare: (Utslagsturnering)

Nils Edholm, Jesper Wärnberg, Olle Walker, Carl-Magnus Junzell, Clara Widjeskog, Hugo Marmorstein, Line Hansen, Adrian Lundström, Alvin Sunding, Wille Wirsén.

Klass 2: pojkar och flickor 06-07

Onsdag: kl. 15-19 (Alla deltagare samlas kl 15)
Torsdag: kl. 17-19 Semi-finaler
Fredag: kl. 17-18 Final

Deltagare: (utslagsturnering)

Manvi Thakur, Adam Öréus, Albert Starck, Ludvig Hellström, Jonathan Nilsson, Harry Lundberg, Edwin Järnliden, Alexander Johansson, Melker Marmorstein, Axel Rehnberg, Hugo Widhagen

Klass 3: Pojkar och flickor 08-09

Tisdag: Pool 1 och 2 Kl. 15-19 (Alla deltagare samlas kl 15)
Pool 1: Sam Shirazi, Benjamin Löfvenberg, Theodor Wennmalm, Albert Saigne
Pool 2: Rebecka Lindblad, Folke Made, Elias Tael, , Ludvig Wirsén,

Torsdag: Pool 3 och 4 kl. 15-19 (Alla deltagare samlas kl 15)
Pool 3: Morris Unger, David Horneman, Sam Zekkar, Hugo Gavel
Pool 4: Sven Börjesson, Hugo Rehnberg, Markus Myrin, Manvi Thakur

Fredag: Semi-finaler och Final kl.15-17

Klass Competition och competition 2

Tisdag kl. 15-19 (Alla deltagare samlas kl 15)

Deltagare:
Competition Semifinal + final: Julia Nord, Jonathan Nilsson, Magnolia Söderlund, Wilma Detterfelt
Competition 2 poolspel + final: Edvin Öreus, Filip Möllsten, Melvin Giers, Mathilda Giers

Klass 5: Pojkar och flickor 10-11

Onsdag kl. 15-19 pool 1 och 3
Pool 1: Axel Haesert, Sebastian Fredriksson, Amelie Nilsson
Pool 3: Wilhelm Larsvall, Disa Myrin, Samuel Lindvall, , Charles Bergqvist

Torsdag kl. 15-18 pool 2
Pool 2: August Elmgren Holmberg, Gustav Köhlberg, Tom Linander

Fredag kl. 15-17 Semi-finaler och final

Klass 6: Pojkar och flickor 12–13 (minitennis)

Fredag kl. 17-18

Deltagare: Alla möter alla under en timme

Märta Möllsten, Noah Lindvall, Ebba Linander, Emma Elmgren Holmberg, Tilda Wennmalm, Felicia Fredriksson, Elin Isberg, Maja Laurang Paulie, Alva Nordman, Edvard Andersson Norberg